خانه درخواست تماس با ما ورود کاربران abad service logo
abad service abad service abad service abad service abad service

تعمیر ساید بای ساید

تعمیر ساید بای ساید در آباد سرویس

با هدف تعمیر ساید بای ساید این متن توسط کارشناسان شرکت آباد سرویس برای شما تهیه شده است. نکات کوچکی که با رعایت کردن آنها می توان اشکالات ریزی که در یخچال فریزرها و یا ساید بای ساید ها پیش می آید را برطرف کرد. این اطلاعات را کمتر جایی می توانید پیدا کنید.

تعمیر ساید بای ساید

تعمیر ساید بای ساید

یخ یا آب از یخچال بیرون نمی‌آید.

آیا به طور منظم فیلتر را عوض می‌کنید؟ فیلتر آب یخچال با گذشت زمان، دیگر نمی‌تواند آلاینده‌هایی را که برای فیلتر کردن آنها طراحی شده جمع کند. بنابراین فراموش نکنید که فیلتر را مرتبا عوض کنید. در بسیاری از یخچال‌های جدیدتر، یک حسگر در داخل درب وجود دارد که به شما می‌گوید چه زمانی باید فیلتر را تعویض کنید. شیر آب (در پشت فریزر) نیز اگر با مواد معدنی گرفته شده باشد و باز و بسته نشود، ممکن است نیاز به تعویض داشته باشد.

 یخچال سروصدای عجیب دارد

اگر مشکل از جعبه کنترل باشد، باید عوض شود

تعمیر ساید بای ساید

تعمیر ساید بای ساید

دمای یخچال تنظیم نیست

احتمالا مشکل از ترموستات است و باید عوض شود. اما قبل از هرکاری اول یخچال را از برق بکشید و کویل‌های کندانسور را با یک برس یا جاروبرقی تمیز کنید. اگر مشکل برطرف نشد برای تعمیریخچال فریزر سایدبای ساید خود با تعمیرکاران تعمیرگاه مجازیخچال فریزر تماس بگیرید.

همه چیز در محفظه یخچال یخ می‌زند

برای رفع این مشکل، درجه ترموستات که معمولا مستقیما در جلو یا نزدیک به عقب محفظه یخچال فریزر قرار گرفته است را چک کنید. احتمالا باید درجه آن را پایین بیاورید.

تعمیر ساید بای ساید

تعمیر ساید بای ساید

ممکن است مشکل از خود ترموستات باشد. یخچال فریزر را از برق بکشید. پنل کنترل را باز کنید؛ ترموستات دقیقا پشت درجه قرار دارد. درجه را روی کمترین دما تنظیم کنید. ولت-اهم متر را روی RX1 تنظیم و دو خروجی را بررسی کنید. (اول سرپوش‌های روی خروجی‌ها را بردارید)؛ میزانی که نشان می‌دهد باید صفر باشد. ترموستات را بردارید، آن را روی بیشترین دما تنظیم کنید و به مدت 30 دقیقه آن را در فریزر در حال کار قرار دهید. مجددا خروجی‌ها را بررسی کنید؛ میزان آن باید بی‌نهایت باشد. در صورتی که ایراد بر طرف نشد برای تعمیریخچال فریزرسایدبای ساید خود و رفع اشکال با تعمیرکاران مجرب تعمیرگاه مجاز یخچال فریزرساید بای ساید تماس بگیرید تا در اسرع وقت ایراد دستگاه را بر طرف کنند.

یخچال فریزر کار می‌کند اما خنک نمی‌کند

برای رفع این مشکل، درجه ترموستات را چک کنید و اطمینان حاصل کنید که روی بیشترین دما تنظیم نشده باشد.

احتمالا کویل کندانسور ممکن است مسدود شده باشد.

پانل جلویی یا پشتی را برداشته و زیر یخچال را جاروبرقی بکشید.
تا جای ممکن با دسته جارو کویل‌ها را تمیز کنید. اگر هیچ یک از این مشکل را برطرف نکرد، چند مورد دیگر وجود دارد که برای بررسی آن و تعمیر یخچال فریزر ساید بای ساید  خود و رفع اشکال با  تعمیرگاه مرکزی یخچال فریزر سای بای ساید  تماس بگیرید.

کندانسور مسدود شده است

پنل عقب را برداشته وهرچیزی كه فن را مسدود کرده و همه آشغال‌هایی که آنجا گیرکرده را پاک کنید.

قفل درب خراب است

اگر قفل درب خراب باشد، چراغ یخچال فریزر روشن می‌ماند و مواد غذایی را گرم نگه می‌دارد.

قفل را باپیچ گوشتی بازکنید. سرپوش را برداشته و ولت-اهم متر خودرا روی RX1 تنظیم کرده و روی خروجی‌ها گذارید.

وقتی درب باز است بایدصفر را نشان دهد. بابستن درب باید بی نهایت باشد. درصورتی که اینطور نیست،آن راعوض کنید.

فن کندانسور خراب است

فن کندانسور زیر یخچال فریزرقرار دارد. دسترسی به آن از پنل عقب راحت‌تر است. پیچ‌های نگهدارنده فن را باز کنید و سرپوش فن را بردارید. دو خروجی را با ولت-اهم متر خود که بر روی RX1 تنظیم شده چک کنید. اگر زیر 50 اهم یا بی‌نهایت بود، فن را عوض کنید. در غیر این صورت برای بررسی آن و تعمیر یخچال فریزر ساید بای ساید  خود و رفع اشکال با تعمیرکاران  مجرب  تعمیرگاه مرکزی یخچال فریزر سای بای ساید  تماس بگیرید.

مبرد ( گاز یخچال ) به خوبی کار نمی کند

برای رفع این مشکل باید از یک تعمیرکار مجرب برای تعمیر یخچال فریزر ساید بای ساید  خود و رفع اشکال با   تعمیرگاه مرکزی یخچال فریزر سای بای ساید  تماس بگیرید.

یخچال فریزر دائما خاموش و روشن می‌شود

برای رفع این مشکل، کویل‌های کندانسور را همانطور که در بالا توضیح داده شد تمیز کنید. همانطور که در بالا توضیح داده شد چک کنید که فن کندانسور مسدود یا خراب نشده باشد. شاید هم مشکل از کمپرسور باشد که باید از یک تعمیرکار مجرب برای تعمیر یخچال فریزر ساید بای ساید  خود و رفع اشکال با   تعمیرگاه مرکزی یخچال فریزر سای بای ساید تماس بگیرید. با تمیز نگه داشتن اطراف یخچال و فریزر خود، می‌توانید جلوی بروز بسیاری از این مشکلات بالقوه را بگیرید.

جارو کردن کویل‌های کندانسور با جاروبرقی به طور مرتب، از مسدود شدن آن جلوگیری می‌کند.

اگر در خانه خود حیوان خانگی دارید، باید بیشتر از معمول اطراف یخچال را تمیز نگه دارید.

اگر همین تمیزکاری‌های جزئی را نادیده بگیرید، باعث می‌شود که قبض برق‌تان افزایش یابد.

همچنین همین تعمیرهای ساده هم دیگر جوابگو نخواهند بود و هزینه بیشتری روی دستتان می‌ماند.

فراموش نکنید قبل از خرید قطعات برای تعمیر یخچال فریزر، از شماره و مدل یخچال‌تان مطمئن شوید.

تعمیر ساید بای ساید

تعمیر ساید بای ساید

جهت هرگونه اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای تعمیرگاه مجاز ساید بای ساید تماس حاصل نمایید.

22091370 تلفن تعمیرگاه مجاز ساید بای ساید

آخرین مقالات نوشته شده در آباد سرویس