خانه درخواست تماس با ما ورود کاربران abad service logo
abad service abad service abad service abad service abad service

ساید بای ساید جنرال الکتریک

اطلاعات درباره ساید بای ساید جنرال الکتریک در آباد سرویس

یکی از قوی ترین شرکت های تولید کننده لوازم خانگی در آمریکا و جهان جنرال الکتریک می باشد و یکی از این لوازم ساید بای ساید جنرال الکتریک می باشد. برای اولین بار که نام محصولات جنرال الکتریک بر سر زبان ها پیچید در سال 1892 بود که این شرکت با ادغام شرکت ادیسون و توماس هاستون راه اندازی شد.

این شرکت آمریکایی الاصل در واقع شرکتی چند ملیتی است  که کارخانه اصلی آن در سکنکتدی در نیویورک واقع شده و دفتر اصلی آن در کنیکت مستقر است. شرکت جنرال الکتریک آنقدر موفق بوده تا در بین بزرگترین شرکت های آمریکایی همواره قرار داشته باشد و در آخرین رده بندی شرکت های بزرگ و معتبر آمریکا در رده ششم قرار گرفته است.

ساید بای ساید جنرال الکتریک

ساید بای ساید جنرال الکتریک

شرکت لوازم خانگی جنرال الکتریک

هر چند شرکت لوازم خانگی جنرال الکتریک کار تولید خود را با تولید کامپیوتر آغاز کرد ولی خیلی زود وارد دنیای لوازم خانگی شد و با استفاده از تجارب قبلی و افراد متخصصی که در اختیار داشت موفق شد خیلی زود به عنوان برند اول لوازم خانگی آمریکا مبدل شود.

شرکت لوازم خانگی جنرال الکتریک با تکیه بر دانش فنی و نوآوری ها خاص و پیشرفته و همچنین الگوی محکم مشتری مداری و با استفاده از تکنیک های کاربردی برای تغییر نقاظ ضعف خود به نقاط قوت و پتانسیل های پیشرفت توانست دل مشتریان خود را به دست بیاورد.

امروز طیف وسیعی از محصولات و لوازم خانگی جنرال الکتریک را نه تنها در آمریکا و اروپا که روابط اقتصادی خوبی با هم دارند بلکه در ایران نیز می بینیم. محصولاتی که علی رغم تصور بسیاری از مردم نه تنها با مشکلات تامین قطعات یدکی مواجه نیستند بلکه خدمات پس از فروش جنرال الکتریک و تعمیرگاه مجاز جنرال الکتریک را می توان به راحتی در ایران پیدا کرد.

عمده لوازم خانگی تولید شده توسط شرکت لوازم خانگی جنرال الکتریک

عمده لوازم خانگی تولید شده توسط شرکت لوازم خانگی جنرال الکتریک را می توان انواع یخچال فریزر جنرال الکتریک در طرح ها و رنگ های مختلف ، یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک در اشکال متفاوت و مدل های مختلف، انواع ماشین لباسشویی جنرال الکتریک ، انواع ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک ، مدل های مختلف و خاص اجاق گاز جنرال الکتریک ، انواع و اقسام  مایکرو فر  و مایکروویو جنرال الکتریک ، مدل های بسیار زیبا و مقاوم مختلف کولر گازی جنرال الکتریک ، جارو برقی متفاوت جنرال الکتریک و سایر لوازم برقی و مصرفی جنرال الکتریک اشاره کرد.

ساید بای ساید جنرال الکتریک

ساید بای ساید جنرال الکتریک

شاید بی دلیل نباشد که محصولات و لوازم خانگی جنرال الکتریک در ایران از قدیمی ترین طرفداران این محصول در دنیا باشند. مردم ایران عاشق کیفیت و مقاومت لوازم خانگی هستند و بیشتر از ظاهر زیبای محصول به دنبال محصولاتی هستند که کیفیت و کارایی بالاتری داشته باشد و در ضمن پشتیبانی مناسبی هم داشته باشد.  خدمات پس از فروش جنرال الکتریک و تعمیرات جنرال الکتریک  در کنار کیفیت بالای قطعات این محصولات والبته ظاهر دلفریب محصولات و لوازم خانگی جنرال الکتریک به سادگی هر سلیقه ای را پوشش می دهد و به عنوان برند مورد علاقه هر ایرانی خود را معرفی می کند.

پیش گام دریافت استاندارد های بین المللی

شرکت لوازم خانگی جنرال الکتریک به عنوان یکی از پیش گامان دریافت استاندارد های بین المللی در جهان لوازم خانگی می باشد. استاندارد هایی که تایید صلاحیت کیفیت و رعایت حقوق مصرف کننده در محصولات و ساخته های مختلف دست بشر هستند. این استاندارد ها در واقع زمانی به یک شرکت داده می شوند که شرکت های تولید کننده توانسته باشند ضمن به دست آوردن رضایت مشتریان خود تمامی موارد ایمنی و امنیتی محصولات و لوازم کاربردی و مصرفی مردم را رعایت کرده باشند.

دلیل اینکه استاندارد های بین المللی اقدام به ممیزی و صدور گواهینامه های تایید صلاحیت می کنند خیلی روشن و مشخص است. آنها از دید مشتری و در جایگاه مشتری محصولات را بررسی می کنند و به دلیل اینکه مشتری در خیلی از موارد اطلاعات فنی لازم را ندارد وقتی که استانداردی به محصولی ارائه شود این اطمینان را به مصرف کننده می دهد که سازمانی بین المللی و آگاه تمامی زوایا و موارد تعیین شده را بررسی کرده و قبلا تایید شده است. لوازم خانگی جنرال الکتریک نه تنها از اولین لوازم خانگی بودند که این استاندارد ها را دریافت کرده اند بلکه بیش از چند دهه است با استفاده از رهنمود های این استاندارد ها به توسعه و بهبود مستمر محصولات خود اهتمام دارند.

تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی آباد سرویس

تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی آباد سرویس

تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی آباد سرویس

این مرکز با توجه به داشتن تیمی فنی تواسنته تخصصی ترین خدمات تعمیرات یخچال فریزر جنرال الکتریک را در سطح شهر تهران و حومه آن ارائه دهد. با توجه به گسترش علوم و فناوری و به روز شدن تکنولوژی های ساخت لوازم خانگی جنرال الکتریک این مرکز همواره با تیم تحقیقاتی و آموزش دوره ای تیم فنی خود توانسته خدماتی شایسته خدمت مشتریان عزیز ارائه دهد.
تعمیر یخچال جنرال الکتریک باید صرفا توسط متخصصین این دستگاه به انجام برسد زیرا ممکن است با انجام تعمیرات غیر تخصصی صدمات شدیدی به یخچال وارد شود که این امر هزینه های زیادی را به مشتریان وارد میکند . به همین منظور ما توانسته ایم با تشکیل تیم های تخصصی در تعمیرگاه مرکزی جنرال الکتریک خدماتی شایسته به مشتریان ارائه داده و برای اطمینان از صحت تعمیرات انجام گرفته ،دستگاه تعمیر شده 1 سال گارانتی می شود تا مشتریان عزیز بتوانند به راحتی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک خود را به ما بسپارند.
این مجموعه با داشتن 20 سال سابقه درخشان ،همواره تحت نظر اتحادیه مربوطه فعالیت داشته و تمامی هزینه ها را  بر اساس نرخ مصوب اتحادیه از مشتریان دریافت میکند.

کمک به شما

با توجه به آگاهی ما از نیاز شما به این وسیله و فوریت در تعمیر یخچال‌فریزر و عدم امکان جابجایی تمامی تعمیرکاران یخچال‌فریزر ما تعمیرات را به‌صورت ۱۰۰% در منزل انجام داده و یخچال شما نیاز به هیچ‌گونه جابجایی نخواهد داشت که علاوه بر تعمیر فوری یخچال فریزر می‌توانید تعمیر یخچال فریزر در محل را تجربه و از خدمات تعمیر یخچال فریز ۲۴ ساعته بهره‌مند شوید.
به منظور پایین نگه داشتن هزینه ها متخصصین ما در صورت امکان اقدام به تعمیر قطعات اصلی دستگاه کرده تا در هزینه تعمیرات یخچال هرچه بیشتر صرفه جویی شود.
در صورت نیاز به تعویض قطعات صرفا از قطعات اصلی شرکتی استفاده میشود ، تا ضمن بالابردن کیفیت تعمیرات از صدمه دیدن قسمت های دیگر یخچال جلوگیری به عمل آید.

ایرادات احتمالی یخچال های جنرال الکتریک

در ادامه مطلب به ایرادات احتمالی و ارور های یخچال های جنرال الکتریک میپردازیم.

ارور HRS در یخچال و ساید بای ساید جنرال الکتریک 

مادربرد دستگاه ایراد دارد.

الکتروفن دستگاه ایراد دارد.

دستگاه روشن است ولی صدای تیک تیک میدهد و سرما را از دست داده است.

مادربرد دستگاه ایراد دارد.

الکتروفن دستگاه ایراد دارد.

هنگام برداشت آب از آبریز صدای آب می آید ولی از آبریز جلوی دستگاه آب بیرون نمی آید.

شیر برقی دستگاه ایراد دارد.

شلنگ های آب رسان ایراد دارند.

درجات دستگاه متغیر میباشد.

الکتروفن دستگاه ایراد دارد.

راه اندازی موتور ایراد دارد.

دستگاه ایراد گازی دارد.

دستگاه یخ ساز یخ نمی سازد و باکس یخ خالی است.(اگر سرمای دستگاه شما خوب است)

شیر برقی ایراد دارد.

خود یخ ساز ایراد دارد.

اگر سرمای دستگاه شما خوب نیست و یخ ساز کار نمیکند.

الکترو فن دستگاه ایراد دارد.

دستگاه شما نیاز به سرویس دارد.

دستگاه ایراد گازی دارد.

فریزر گرمای ایده آل دارد اما یخچال گرم است.

سنسور قسمت یخچال ایراد دارد.

مادربرد دستگاه ایراد دارد.

سیستم دیفراست دستگاه ایراد دارد.

دستگاه فیوز می پراند و برق قطع میشود.

سیم کشی دستگاه ایراد دارد.

کمپرسور دستگاه ایراد دارد.

المنت دستگاه ایراد دارد.

دستگاه سرمای خود را از دست داده و پشت کشوی فریزر برفک می زند.

الکتروفن دستگاه کار نمی کند.

سیستم دیفراست عمل نمی کند.

در صورت بررسی ارور و رفع نشدن ایراد با تعمیرکاران تعمیرگاه مجاز ساید بای ساید جنرال الکتریک تماس بگیرید.

جهت هرگونه اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای تعمیرگاه مجاز لباسشویی تعمیرگاه مرکزی لباسشویی تماس حاصل نمایید.

 

آخرین مقالات نوشته شده در آباد سرویس